Svářecí technika – vybírejte z různých druhů svářeček

Svářecí technika zahrnuje nejen svářečky, ovšem právě svářečka je hlavním zařízením, bez kterého se neobejdete. Nabízeny jsou modely s různými parametry, je proto klíčové vybrat vhodný model dle vašich potřeb. V nabídce najdete rozmanité možnosti.

Svářečky pro MMA

Metoda svařování MMA je označována také jako svařování obalenou elektrodou. Jedná se o metodu svařování elektrickým obloukem s kovovými a odtavujícími se elektrodami. Ty jsou obaleny specifickým tavidlem. Využíván může být stejnosměrný i střídavý elektrický proud dle aktuálních potřeb. Pro svařování MMA metodou jsou oblíbené invertorové svářečky, tato svářecí technika navíc nabízí i další využití. V nabídce však najdete také svářečky speciálně určené pro MMA.

Svářečky pro MIG/MAG

V nabídce je dostupná také svařovací technika pro sváření metodami MIG/MAG. Je tak umožněno svařování pomocí drátu na cívce a ochranného plynu, ovšem i obalených elektrod. Samozřejmostí je vysoká kvalita a spolehlivost značkových svářeček, které jsou navíc ověřeny v praxi. Ať už tedy vyberete jakýkoliv model, máte jistotu kvalitního zařízení, které vám nabídne skvělé parametry pro svařování.

Svářečky pro TIG/WIG

Svářečka TIG/WIG je určeny zejména pro wolframová vlákna. Metoda svařování TIG je považována za nejmodernější současnou metodu, umožňuje precizní kontrolu svarové lázně. Svařovat navíc můžete klidně bez přídavného materiálu. Díky tomu je tato metoda oblíbena mezi profesionály i začátečníky. Svařený kov si zachovává své původní chemické složení vzhledem k tomu, že není nutné přidávat jiný kov pro svařování.

Při výběru svářečky je třeba pečlivě se zaměřit na jednotlivé parametry. V této době už však jednotlivé modely mnohdy nabízí kombinované metody svařování a snadno tak najdete i univerzální řešení pro různé metody svařování.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram