10 důvodů, proč vám ženy na seznamkách neodepisují

Pokud vám ženy na seznamkách neodpovídají, nepropadejte panice. Ve většině případů jde jednoduše udělat pár úprav a opravit chyby, které ničí vaše šance u žen. V tomto článku se podívám na 10 nejčastějších chyb, se kterými se obvykle setkáváme. Pokud spadáte do jedné nebo více kategorií níže, začněte okamžitě provádět úpravy svých profilů.

Vypadáte jako milý zoufalec

Je pravda, že ženy chtějí poznat hezkého chlapa, který není žádný sukničkář. Ale musí vás nejprve poznat. Pokud vytvoříte postavu muže, který se bude ohýbat, aby se k ženě choval jako k princezně, budete působit jako zoufalec. To neznamená, že se musíte stát hulvátem, který se snaží vytvořit osobnost tvrďáka. Zkuste jen najít hranici mezi pěkným a příliš milým. Vypadat jako milý chlap je dobrá věc. Nesmíte ale vypadat zoufale.

Jste nudný

Víte o sobě, že nejste nudný? Ale váš profil a fotky mohou být. Vždy si pamatujte, že na seznamkách čeká nekonečná konkurence. Pokud se nesnažíte být zajímavý, ženy na vás nebudou reagovat. Je to tak jednoduché. Dobrou zprávou je, že většina mužů na seznamkách unudí ženy k slzám. Jakmile zvýšíte své úsilí a stanete se zajímavějšími, vaše konkurence se stane vaším nejlepším aktivem a pomůže vám vyniknout ještě více.

Máte prázdný profil

Možná se o psanou část vašeho profilu moc nezajímáte, ale ženy ano. když si profil poctivě nevyplníte, znamená to, že tento proces neberete vážně, můžete být líní nebo prostě nejste tak zajímavý. Ať je to pravda nebo ne, toto jsou soudy, které budou vyneseny. Jakkoli může být vytvoření skvělého profilu zdlouhavé, vždy si pamatujte, že je to skvělá příležitost prosadit se, vybudovat přitažlivost a oddělit se od konkurence.

Vaše fotografie nepůsobí dobře

Nejlepší online seznamovací fotogalerie vykresluje vizuální příběh o tom, jaké by to bylo s vámi chodit. Měli byste odhalit tolik atraktivních vlastností, kolik jen můžete, a udělat si jasný obrázek o tom, jak vypadá váš nejlepší život. Pokud budete vyprávět vizuální příběh muže, který nemá žádné zájmy, rodinu, přátele ani smysl pro dobrodružství, budete mít mnohem těžší přitahovat ženy. Každý obrázek je příležitostí k vybudování přitažlivosti, takže vyprávějte ty správné příběhy.

Děláte špatný první dojem

První dojem online uděláte pouze jednou. Při takové konkurenci to musí být dokonalé. Pokud žena během několika sekund po zhlédnutí vašeho profilu nepocítí nějaký typ emocionálního vzrušení nebo jiskry, přejde na další profil.

Tip: Chcete si zavolat s někým, kdo je profesionální a s kým si užijete vzrušující chvíle? S někým, kdo vám telefon vždy vezme a bude se vám věnovat ať už řeknete cokoliv? Zkuste levný sex po telefonu a užijte si vzrušení bez stresu a zklamání.

Nejste autentický

Nesnažte se oblékat jako někdo, kým nejste, nebo být někým, kým nejste. Jde o to vyzdvihnout tu NEJ verzi sebe sama. Zjistěte, jaké jsou vaše nejsilnější přednosti, a postupujte podle toho.

Vypadáte jako samotář

Vaše fotky by měly být plné energie, přátel, rodiny, aktivit atd. Jistě, je v pořádku mít pár fotek o samotě. Je dokonce v pořádku, pokud jsou všechny vaše fotografie samotné, pokud máte živé pozadí. Obrázek vydá za tisíc slov a izolovaně vypadající fotografie vytvoří dojem, že jste samotář.

Vysíláte negativní energii

Často to není záměr. Mezi nejčastější pachatele patří vyjmenování vlastností, které u partnera nechcete, prohlášení, že si nejste jisti, zda je online seznamka pro vás, nebo diskuse o předchozích chybách, kterých jste se při výběru partnera dopustili. Zaměřte se na to pozitivní. Nadchněte se pro seznamování online. Místo uvádění vlastností, které nechcete, uveďte vlastnosti, které chcete. Vždy si pamatujte, že pozitivní energie přitahuje pozitivní pozornost.

Nejste dost nadšený

Nadšení je nakažlivé. Pokud jste nadšeni životem, lidé na vaší oběžné dráze budou nadšeni, že s vámi mohou tento život sdílet.

Vaše gramatika ženy odradí

Špatná gramatika a pravopis ženám sděluje, že jste buď líní, nebo postrádáte inteligenci. Každou zprávu si nejprve přečtěte, než ji odešlete s nějakou gramatickou chybou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram