Renovace laku auta: Korekce poškození laku pro oslnivý lesk

Renovace laku auta dokáže i ze staršího vozidla opět učinit vizuální klenot. Díky strojnímu leštění můžete lak zbavit škrábanců a zajistit jeho ochranu na několik dalších let. Jde o investici, která se vyplatí.

Detailing exteriéru

Oživení a renovace laku auta a v kombinaci s aplikací špičkových nanopovlaků poskytuje maximální a dlouhodobou ochranu laku. Jde o soubor detailingových služeb, díky kterým vaše vozidlo bude vypadat opět skvěle. Grafenové a keramické povlaky dokážou chránit lak vozu i v těch nejnáročnějších podmínkách. Jde tak o způsob, jak maximálně chránit investici vloženou do pořízení vozidla. Prostředky za aplikaci ochranného nanopovlaku se vám vrátí již při běžném užívání vozidla, ovšem i v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

Renovace laku

Prvním krokem renovace laku by vždy mělo být detailní ruční mytí vozidla, mechanická a chemická dekontaminace laku. Díky této přípravě lze zajistit skvělé výsledky. Následuje strojní čištění laku, které lze zaměřit na drobné a střední poškození, ovšem nabízí se i varianta s důrazem na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku. Obraťte se na odborníky, kteří laku navrátí lesk a bezchybný vzhled.

Ochrana laku

Po renovaci laku následuje aplikace ochranné vrstvy. Ta je klíčová, jelikož lak dokáže chránit po dobu několika let. Keramické a grafenové nanopovlaky zvyšují odolnost laku proti oděru, chemickou odolnost a redukují skvrny. Dostupné jsou rozmanité produkty, přičemž ty nejlepší nabízí špičkové vlastnosti – ochranu laku na sedm let, perfektní lesk a hladkost laku. Jde o konečné řešení leptání, špinění, problémů s vodoznaky a koroze.

Díky rozmanitým programů renovace zvládnete vybrat to pravé pro své vozidlo. Vraťte exteriéru oslnivý lesk a zbavte se škrábanců z běžného provozu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram