Juventus ZÍSKAL velkou posilu. Pomůže SVĚTOVÝ hráč vyhrát trofeje?

Juventus Turín neprožívá zrovna nejlepší období, o čemž svědčí i nelichotivé páté místo v Serie A. „Stará dáma“ je zvyklá na přední příčky a proto potřebují do týmu někoho, kdo celý týmový koncept nastartuje. Zdá se, že jeden kvalitní fotbalista by mohl mnoho věcí změnit.

Na své 22. narozeniny uskutečnil největší tah své slibně rozjeté kariéry. Na druhé straně si Juventus zajistil služby jednoho z nejlepších mladých útočníků v celé Evropě. Pátek byl pro něj dnem oslav na více frontách, nejen kvůli narozeninám, ale také proto, že přestupuje do slavného klubu. Dušan Vlahovič přestoupil z Florentiny do Juventusu za zhruba 70 milionů eur a dalších 10 milionů eur na potenciálních bonusech. Vlahovič podepsal smlouvu do roku 2026, ve které se píše o tom, že mu na účet údajně přibude cca 7 milionů eur v čistém za sezónu. Srbský útočník bude k překvapení všechny nosit dres s číslem 7.

Childrens are playing soccer on grand arena in sunlights

Vlahovič je nyní oficiálně nejdražším lednovým přestupem v historii Serie A. Když se však Juventusu naskytla příležitost přivést do Turína chlapíka, který v současnosti vede Serie A v gólech, nebylo možné zaváhat. Vlahovič je hráč, který prý chtěl přestoupit jen do Juventusu a nikam jinam. Fiorentina by ho raději prodala někam jinam, ne rivalovi, ovšem hráčova touha byla jen jedna – hrát v Turíně. Vlahovič je nyní útočník, kolem něhož se bude budovat útok Juventusu. Dobrá zpráva pro „Starou dámu“ je ta, že tento chlapík v této sezóně vstřelil ve 21 zápasech 17 ligových gólů.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram