Potřebujete realizovat sítě LAN? Jde to rychle a za přijatelnou cenu

Aby byla komunikace mezi lidmi co nejsnadnější a nejrychlejší, existují různé sítě, které jsou velmi populární. K těm nejvyhledávanějším patří sítě LAN. Pokud hledáte společnost, která pro vás navrhne ideální řešení, připraví projekt a provede realizaci sítí LAN, pak oslovte TELEPROG s.r.o. Sítě realizuje v kancelářích, budovách i areálech, jež využívají k přenosu kabelové rozvody strukturované kabeláže.

Kvalita pro vaše maximální využití

Společnost TELEPROG se specializuje i na výstavbu optických a metropolitních sítí. LAN instalace jsou realizovány na základě certifikace, zvláště z programu předního světového výrobce MOLEX PREMISE NETWORKS. Se zárukou 25 let dodávají komponenty kategorie 5e, 6 a 7, v provedení UTP, FTP a STP. To vše je firmou TELEPROG doplněno vhodnou konfigurací aktivních sítových prvků.

Společnost pro vás vytvoří spolehlivé síťové prostředí pro ideální provoz využívaných aplikací. Budete-li potřebovat, jsou její pracovníci připraveni nabídnout vám ucelené řešení, jež zahrnuje další produkty a služby od úzce spolupracujících společností.

Pokud vás zajímá optická kabeláž, i tu tady můžete poptávat. Společnost provádí pokládku i ukončení optických kabelů.

Telekomunikační technika zahrnuje montáž a servis pobočkových telefonních ústředen AVAYA, Bosch Telecom, Panasonic nebo 2N.

Podívejte se na reference

Jestli váháte, o kvalitách společnosti TELEPROG vás přesvědčí reference, které můžete najít na webových stránkách teleprog.cz. Je zde uvedeno mimo jiné, ve kterých obcích prováděla firma kabelizaci, kde zřizovala hlavní telefonní stanice včetně kabelových přívodů, kde zřizovala veřejné telefonní automaty, provedla opravy zemních kabelů a překládky rozvaděčů SR, UR, rekonstrukci nadzemních vedení…

Neváhejte a spojte se s teleprog.cz. S jejími službami budete jistě spokojeni.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram