Srovnání VPN Panda Dome VPN Free s Panda Dome VPN: V čem je která lepší?

Koho se vyplatí objednat: Panda Dome VPN, nebo je lepší dát přednost Panda Dome VPN? Obě VPN jsme porovnali z několika hledisek, součet rozdaných bodů je 6,6/10 – 7,2/10.

Rychlost Panda Dome proti Panda Dome, která sviští rychleji?

Přenosová rychlost je jedním z nejdůležitějších parametrů VPN, nevyjímaje Panda Dome VPN a Panda Dome.

V průměru jsme u první VPN naměřili rychlost 53 Mb/s, stahování u druhé VPN běželo 388 Mb/s. Panda Dome VPN tak je o 335 Mb/s pomalejší než Panda Dome VPN.

O rychlosti nahrávání dat informuje upload, u Panda Dome VPN jsme naměřili 44 Mb/s. Panda Dome VPN jsme průměrně naměřili 91 Mb/s. Je tak o 47 Mb/s rychlejší.

Posledním rychlostním parametrem byla odezva, u první VPN jsme naměřili 12 ms. Konkurentovi Panda Dome skript odhalil 92 ms. U odezvy je to naopak, čím nižší hodnota, tím lépe, takže Panda Dome se ukázala o 80 ms horší.

Bodové ohodnocení recenze Panda Dome VPN Free : Panda Dome tak je 5 /10 : 8/10.

Zvládne Panda Dome VPN odblokovat Netflix?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, Panda Dome tuto celkem důležitou funkci nemá. Pro odblokování většinou stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Panda Dome VPN zahraniční Netflix odemknout má.

VPN můžete také použít i pro odblokování videí, která jsou v ČR nedostupná, přičemž, Panda Dome VPN tuto dovednost má. Druhá ze srovnávaných VPN funkci odblokování YouTube videí nenabízí.

Při vybírání VPN se doporučujeme zaměřit také na ochranu před únikem DNS, podporu multi-hop připojení a blokování malware. Taková Panda Dome VPN obsahuje ochranu před vyzrazením DNS a Panda Dome třeba nemá whitelist (zařazení stránek na bílou listinu).

V disciplíně „funkce“ je tak skóre 3 /10 ku 7/10.

Jak si vede Panda Dome VPN v počtu zemí a serverů?

Nedostatečná nabídka serverů může způsobit nízkou rychlost, Panda Dome spravuje 200 serverů. U Panda Dome jsme napočítali celkem také 200 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí stejný počet .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u Panda Dome VPN v okamžiku psaní článku byl 24. Srovnávaná VPN nabízí 1, což je o 23 méně. V tomto porovnání tak prohrává .

Významný je také počet současně připojitelných zařízení, kterých Panda Dome VPN zvládá neomezeně. Panda Dome VPN povolí současně připojit 5 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlepší VPN.

Které platformy podporuje Panda Dome VPN a které zvládá Panda Dome VPN?

Podporovaná zařízení jsou asi nejdůležitějším parametrem VPN, Panda Dome podporuje přístroje na platformě Android a připojí zařízení s iOS. Druhá VPN ze srovnání Panda Dome iPhony s iOS pokrývá, přístroje s Androidem standardně dokáže krýt.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, Panda Dome VPN sídlí ve Španělsku. Druhá porovnávaná VPN má původ také ve Španělsku.

Program Panda Dome VPN není k dispozici v češtině, Panda Dome česky taky neumí.

V hodnocení platforem dosáhla Panda Dome VPN výsledku 9/10, Panda Dome VPN získává 9/10.

Srovnání ceny Panda Dome vs. Panda Dome VPN

Panda Dome si lze pořídit od 65 Kč měsíčně, druhou VPN lze mít zdarma. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 10/10 pro první VPN a 6 /10 pro tu druhou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram